fbpx

עולם הביטוח בבז פיננסים

אנו בבז פיננסים מתמחים במתן מטרייה מקיפה לפתרונות ביטוח בהתאמה אישית, כל זאת בכדי להגן עליכם ועל היקרים לכם בצורה מיטבית מכל צרה או קטסטרופה שיכולים להכביד עליכם במקרה של אירוע בלתי צפוי.

כמה ביטוחים יש בסה"כ?

ביטוחי בריאות (בואו נעשה לכם סדר)

בעולם הבריאות קיימים שישה סוגים של ביטוחים:

ביטוח בריאות - דואג לטיפול מקיף בעת הצורך, אם זה תרופות שלא בסל, תרופות בהתאמה אישית, השתלות, ניתוחים בארץ וניתוחים בחו"ל, שאר חמשת הביטוחים הינם עבור פיצוי במקרים שונים:

ביטוח חיים - פיצוי במקרה של איבוד חיים

אובדן כושר עבודה (א.כ.ע) - פיצוי במקרה של איבוד היכולת לעבוד בשל מחלה או תאונה

ביטוח סיעודי - תשלום בדר"כ חודשי קבוע במקרה של אדם הזקוק למישהו שיסעד אותו

ביטוח מחלות קשות - פיצוי במקרה של גילוי מחלה קשה שיש בה סכנה לאיבוד החיים

תאונות אישיות - פיצוי במקרה של פגיעה מתאונה חשוב לציין שזה תאונה בלבד מכל סוג של תאונה

קיימים נספחים שונים ומגוונים שאינם נחשבים לחלק מביטוחי הבריאות, אך עדיין ניתן להיעזר בהם במקרים רבים, רובם בעלות שולית עם ערך גבוהה לתמורה.

ביטוחים בעולם האלמנטרי

ביטוח אלמנטרי נועד להגן עלינו בעת פגיעה ברכוש או פגיעה מקצועית.
ביטוח זה מכיל מספר ביטוחים ברובו רכב, עסק, דירה, אחריות מקצועית ועוד.

ביטוחים בעולם החיים והבריאות

אנו בבז פיננסים מתמחים במתן מטרייה מקיפה לפתרונות ביטוח בהתאמה אישית, כל זאת בכדי להגן עליכם ועל היקרים לכם בצורה מיטבית מכל צרה או קטסטרופה שיכולים להכביד עליכם במקרה של אירוע בלתי צפוי.

משרדנו מטפל בכל סוגי הביטוח

עם פתרונות הביטוח המקיפים שלנו, כולכם יכולים להיות שקט נפשי בידיעה שאתם מוגנים בהיבטים שונים של החיים.

תנו לנו לסייע לכם במציאת תוכניות הביטוח הנכונות המותאמות לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם.

למטה תוכלו למצוא הסברים על כל ביטוח וביטוח על מנת שתוכלו להבין כל ביטוח בהגדרה שלו בפשטות ובקלות.

ביטוח בריאות

פוליסות ביטוח הבריאות שלנו מכסות מגוון רחב של הוצאות רפואיות, לרבות תרופות ייעודיות שאינן כלולות בסל הסטנדרטי, תרופות מותאמות אישית, השתלות, ניתוחים בארץ ואף ניתוחים בחו"ל בעת הצורך.

תרופות מותאמות אישית ותרופות שלא בסל

בסל התרופות אין אפשרות לקבל תרופות בהתאמה אישית לאדם, דבר אשר קיים בביטוח הבריאות ולא בשום קופה. בקופות החולים יש תרופות רבות שלא קיימות בסל מבחינת עלויות, ביטוח הבריאות מכסה תרופות אלו. חשוב לציין שגם אותן לא ניתן לקבל בכלל בקופה הציבורית.

השתלות

בביטוחי הבריאות השתלות מתבצעות ברמה הגבוהה ביותר. ביטוח הבריאות ממן הוצאות עבור השתלת איבר בארץ או בחו"ל כולל הטסה, הלנה וכדומה. כמובן שהפרוצדורה למציאת אדם התורם איבר מתקצר משמעותית בביטוחי הבריאות.

ניתוחים בארץ ובחו"ל

ביטוח הבריאות מעניק ניתוחים בארץ ברמה מאוד גבוהה מהאביזרים לניתוח ובמהלכו ועד לרופאים מומחים הנמצאים בשנים בתחום. מבחינת ניתוחים בחו"ל קיימת פרוצדורה מאוד מורכבת לקבלת הניתוח ובביטוחי הבריאות התהליך מתקצר משמעותית, כמובן בזמן בחירת הרופא ורמת הניתוח.

thumbnail
ללא שם (300 x 400 פיקסל)

ביטוח חיים

הבטיחו את עתידם של יקיריכם עם כיסוי ביטוח חיים מקיף ביטוח חיים הוא מרכיב מכריע בתוכנית פיננסית, המספק הגנה וביטחון כלכלי ליקירכם במקרה של פטירה. אנו מבינים את החשיבות של שמירה על עתיד המשפחה וזו הסיבה שאנו מציעים כיסוי ביטוח חיים מקיף המותאם לצרכים הספציפיים שלכם

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח החיים כגובה משכנתא הוא הסכם ביטוח שבו הלקוח מבטיח לשלם פרמיה קבועה לחברת ביטוח, ובתמורה מתקבל כיסוי ביטוח חיים המגן על המשכנתא המצוין בהסכם המשכנתא. המשכנתא נמצאת בפער בין הגובה שלה לבין סכום המשכנתא, ולכן ביטוח החיים הזה נועד להבטיח לבנק שבמקרה של פטירת הלקוח, הכסף ישולם על מנת לכסות את החוב הנותר שעל המשכנתא.

ביטוח ריסק מוטב

ביטוח החיים נוצר כדי לספק הגנה פיננסית למשפחתו של המוטב במקרה של פטירתו. הוא מספק את השקט למוטב כי יהיו כספים זמינים לעמוד בהוצאות חיי היומיום ולשמור על רמת חיים נכונה לפי הסטנדרטים שהוא רגיל לכך. בנוסף, ביטוח החיים יכול לשמש כאמצעי תכנון פיננסי, לתת כיסוי להוצאות גבוהות יותר בעת הפטירה ולעזור למשפחה להתמודד אחרי לכתו.

thumbnail
ללא שם (300 x 400 פיקסל) (3)

ביטוח אובדן כושר עבודה

שמרו על הכנסתכם ועל יציבותכם הכלכלית באמצעות ביטוח אובדן כושר עבודה המכסה אובדן כושר עבודה. במקרה שכולכם לא מסוגלים לעבוד עקב מחלה או פציעה, ביטוח זה מסייע להחליף הכנסה אבודה ותומך בצרכים הכלכליים שלכם

75% מהשכר שלכם

ע"פ החוק, במצב של אובדן כושר עבודה וקבלת אחוזי נכות ניתן לקבל עד 75% מהשכר במידה והאדם אשר אינו מסוגל לעבוד עקב מחלה\פציעה לאחר תביעת הפנסיה. חשוב לציין כי הפנסיה ממשיכה לצבור כרגיל גם כאשר האדם אינו הולך לעבודה.

מטריה ביטוחית במקרה של הרחבה

מטריה ביטוחית היא פוליסה רחבה יותר של ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה, במילים פשוטות- השלמה לכיסוי הקיים. מטריה ביטוחית מכילה בתוכה: כיסוי לביטול תקופת אכשרה, לעיסוק ספציפי צווארון לבן בלבד, ביטול קיזוז גורם ממשלתי, פרנצ'יזה, הגדלת תגמולי הביטוח עקב הגדלת שכר ועוד..

thumbnail
עיצוב ללא שם (35)

ביטוח סיעודי

וודאו שכולכם תקבלו את הטיפול והתמיכה הדרושים בביטוח הסיעוד, כיסוי זה מסייע בעלויות הכרוכות בטיפול ארוך טווח, בין אם מתקבל בבית ובין אם במתקן טיפול מיוחד. כיום חברות הביטוח לא מבטחות ביטוח סיעודי, ניתן לעשות ביטוח סיעודי דרך הקופה בלבד.

מי הוא סיעודי

אדם סיעודי נחשב מגיל 3 כאשר אינו מסוגל לעשות שישה פרמטרים עיקריים: לקום לשכב, לאכול לשתות, להתלבש להתפשט, להתהלך ולהתקלח, אי שליטה על הסוגרים. ללא קשר לשאר הפרמטרים אדם המאובחן עם תשישות נפש או אלצהיימר נחשב גם הוא כסיעודי.

עד גיל 18 - חינם

ביטוח שניתן לעשות אך ורק בקופות הציבוריות. שימו לב שביטוח סיעודי הוא חובה וניתן לעשות אותו בחינם עד גיל 18.

thumbnail
עיצוב ללא שם (36)

ביטוח תאונות אישיות

תאונות יכולות לקרות בכל זמן ובכל מקום. הגנו על עצמכם ועל יקיריכם בביטוח תאונות אישיות המעניק פיצוי כספי במקרה של פציעה או מוות בתאונה. יש שינויים קלים באחוזים בפוליסות השונות אך רובם מחשבות ע"פ אחוזים. כיום הפוליסה מוכרת בצורה אחרת במספר חברות באופן מצומצם.

פיצוי כספי לפי אחוזים

100% במקרה של מוות או נכות
20% שברים, כוויות ומצב סיעודי
אשפוז החל מהיום השלישי ועד חצי שנה
ניתן להוסיף אובדן כושר עבודה כפיצוי למשך שלוש שנים

החרגה על תאונה ממונעת

חשוב לציין כי ישנה החרגה בביטוח תאונות אישיות על כל כלי רכב ממונע מכל סוג כזה או אחר.

thumbnail
עיצוב ללא שם (39)

ביטוח מחלות קשות

היכונו לבלתי צפוי על ידי הבטחת ביטוח מחלות קשות. כיסוי זה מציע תמיכה כספית במקרה של אבחון מחלה קשה, ועוזר לכולכם לכסות הוצאות רפואיות, עלויות טיפול והתחייבויות כספיות אחרות.

מחלות קשות כולל סרטן

פיצוי כספי על מחלות קשות מרשימה ארוכה המכילה בתוכה מספר מחלות כולל סרטן. ניתן לעשות ביטוח זה לילדים ואף מומלץ- במידה וילד יחלה ההורים יאלצו לטפל בו ולא יקבלו אובדן כושר עבודה אלא יתפטרו ויאלצו לטפל בילד, לפרנס וגם לשלם את עלויות הטיפול לכן מאוד חשוב לשים לב לכך.

ריסק למחלת הסרטן

ריסק זה מכיל את מספר מחלות הסרטן, פוליסה זו מתבצעת בנפרד בשל העלייה בחולי הסרטן בשנים האחרונות ולכן ישנה האפשרות לבצע ריסק נוסף אך ורק על מחלה זו.

thumbnail
עיצוב ללא שם (40)

חוששים שאינכם מבוטחים היטב?

אנו מבצעים סקירה מלאה על כל הביטוחים הקיימים שלכם עם המלצות והוזלות עלויות הביטוח. מוזמנים להתקשר לייעוץ התהליך עוד היום.

תפריט נגישות

Call Now Button
× צור איתנו קשר