fbpx

מחזור משכנתא

עם צוות המומחים שלנו, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל שלב של קבלת משכנתא המתאימה לצרכים שלכם. בין אם כולכם רוכשי בתים בפעם הראשונה או בעלי בתים מנוסים, אנו מציעים סיוע מותאם אישית כדי לעזור לכולכם להבטיח את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. בנוסף, אם לכולכם כבר יש משכנתא קיימת, השירותים שלנו כוללים בחינת תנאי ההלוואה הנוכחיים ותנאי ההחזר החודשיים. תנו לנו לעזור לכולכם לשפר את המשכנתא הקיימת, ולהבטיח שכולכם בדרך ליציבות פיננסית ושקט נפשי.

למה לבחור דווקא בנו?

מומחיות וניסיון:

המומחיות והניסיון הנדרשים לטיפול בעסקאות פיננסיות מורכבות. הצוותים שלהם בקיאים היטב במורכבות של הלוואות משכנתאות, מגמות בשוק ודרישות רגולטוריות. על ידי מינוף המומחיות שלהם, תוכלו לקבל החלטות מושכלות ולהימנע ממלכודות פוטנציאליות.

 

זמן ויעילות:

עריכת מחזור משכנתא כרוכה במחקר מקיף, ניתוח וניירת. על ידי מיקור חוץ של משימות אלו לסוכנות ביטוח, תחסכו זמן יקר וכך נתמקד בהיבטים קריטיים אחרים של העסק או החיים האישיים שלכם. 

הקמנו תהליכים וגישה לכלים מיוחדים המייעלים את תהליך מחזור המשכנתא, ולכן אנו מבטיחים יעילות רבה יותר.

 

גישה למספר מלווים:

עם השנים יצרנו קשרים עם רשת רחבה של מלווים, כולל בנקים, חברות אשראי ומלווים פרטיים. מה שמאפשר להם להציע לך מגוון רחב יותר של אפשרויות משכנתא המותאמות לצרכים הספציפיים ולמצב הפיננסי שלכם. עם הקשרים הנרחבים נוכל לנהל משא ומתן טוב יותר על תנאים, תעריפים ותנאים טובים יותר בשמכם, ולמקסם את הסיכויים שלכם להבטיח משכנתא נוחה.

 

הפחתת סיכונים:

מחזורי משכנתא כרוכים בסיכונים פיננסיים שיכולים להיות בעלי השלכות ארוכות טווח. אנו מבינים את הסיכונים הללו ויש לנו את המומחיות להעריך ולהפחית אותם ביעילות. על ידי עבודה אתנו, תקבלו גישה לאסטרטגיות ניהול סיכונים, כגון ביטוח משכנתא, המגנות עליכם מפני הפסדים כספיים פוטנציאליים עקב נסיבות בלתי צפויות.


אנו מבינים את החשיבות של בעל מקצוע לצידכם לאורך כל תהליך לקיחת ההלוואה למשכנתא, משכנתה היא ההלוואה הגדולה ביותר כנראה שתיקחו בחייכם, צוות המומחים שלנו כאן כדי לספק את התמיכה והסיוע הנחוצים לכם לאורך התהליך. בין אם מחפשים משכנתא חדשה או מעוניינים לבדוק  אופציה למחזור בכדי לייעל את תנאי ההלוואה הקיימים או תנאי ההחזר החודשיים, אנו מציעים שירותים מקיפים המותאמים לכל מצב ומצב ולייחודיות שהוא מביא עמו . תנו לנו להיות השותף המהימן שלכם בדרך ללקיחת ההלוואה, אנו מבטחים לעשות את המיטב וללוות אתכם בכל צעד וצעד השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

אמינות
כללי זהב
מטרות
מצויינות
תשואה

מביטוח הנכס עד הביטוחים הנלווים: מה כדאי לדעת

ביטוח חובה

רוב המקרים ברכישת משכנתא, הבנקים מחייבים לקבל ביטוח משכנתא זהו בעצם ביטוח שמגנה על הבנק במקרה של סיכון כלשהו לנכס הנדל"ן שנמסר כערבות לקבלת הלוואה.

סוגי הכיסויים

קיימים מספר סוגי ביטוחי משכנתא, כולל ביטוח נכס, ביטוח חיים וביטוח אבטחת הכרה. כל סוג מסייע בהגנה על הלוואה בסיכון שונה.

ביטוח נכס

ביטוח זה מגן על הנכס הנדל"ן מסיכון של נזק, כמו תקלות בבניין, פגיעה מפני אש, גניבה ופריצה, וכו'. זה מבטיח שבמקרה של נזק, הביטוח יכסה חלק מההוצאות.

ביטוח חיים

הבנק עשוי לדרוש ביטוח חיים, שבמקרה של פטירת הלווה (הלוואאי) מפנה את סכום החובה לבנק. זה מבטיח שהמשפחה לא תהיה על הסף סיכון כלכלי אם משלם ההלוואה יעבור לעולמו

ביטוח אבטחת הכרה

במקרים בהם הלווה מורכבת ממספר נפטרים, כמו במקרה של זוג עם ילדים קטנים, בנקים עשויים לדרוש ביטוח אבטחת הכרה. זה מבטיח שבמקרה של פטירה של נפטר הכרה, הלווה תחול לו גם לאחר הפטירה.

הוצאות מראש

בחלק ממקרים, הבנק יכול לדרוש את תשלום השנתיים הראשונות של ביטוח משכנתא מראש, ולאחר מכן יחייב להכליל את התשלום בתשלומי ההלוואה החודשיים.

בדיקת סיכון

לפני המתן של ביטוח משכנתא, הבנק עשוי לבצע בדיקת סיכון על הנכס ועל הלווה. זאת בכדי לוודא שהנכס אינו בסיכון ושהלווה יכולה להיות מנוהלת.

ביטוח מחדלות עבודה

במקרים בהם הלווה מורכבת ממספר נפטרים, כמו במקרה של זוג עם ילדים קטנים, בנקים עשויים לדרוש ביטוח אבטחת הכרה. זה מבטיח שבמקרה של פטירה של נפטר הכרה, הלווה תחול לו גם לאחר הפטירה.

ביטוחים נלווים

בנקים עשויים להציע גם ביטוחים נלווים, כמו ביטוח רכב, ביטוח בריאות נוספים ועוד. כדאי לבדוק אפשרויות ומחירים כדי להבין אם יש הצעה שמתאימה

למה לבחור בבז פיננסים

ברגע שאתם בוחרים לרכוש נכס נדל"ן ולקחת הלוואה מהבנק, אחת השאלות המרכזיות שעלולות לצמוח היא איזו חברה לבחור לביטוח המשכנתא. כמה תכניות ביטוח כאלו קיימות בשוק, ובז פיננסים עומדים בשורה הקדמית. למה? הנה כמה טיבים שמצוינים כשמדובר בבחירת בז פיננסים לביטוח המשכנתא שלך.

ככל שנדע עלייך יותר ועל הצרכים שלך ככה נדע להציע לך פתרונות שמתאימים בדיוק בשבילך, צור קשר עוד היום וקבל ייעוץ ראשוני בחינם

בקש שיחה חוזרת

כל המידע שיסופק יישמר חסוי.

הזדמנות נהדרת: השאר פרטיך וחסוך על ביטוח המשכנתא שלך עם בז פיננסים

חסוך 12% יותר בביטוח משכנתא עם בז פיננסים

אנו מבינים שבחירת ביטוח משכנתא היא צעד חשוב ברכישת הנכס החלומי שלך. אנחנו כאן כדי לספק לך את הכיסוי הטוב ביותר ולסייע לך לשמור על ההשקעה שלך בצורה הטובה ביותר. אנא מלא את הטופס למטה ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי כדי להציע לך את הפתרון המותאם אישית שיתאים לך.

שאלות ותשובות

מהו ביטוח המשכנתא ולמה זה חשוב?

ביטוח המשכנתא הוא ביטוח שמגן על נכס הנדל"ן שנמסר כערבות לקבלת הלוואה. הוא חשוב כי הוא מספק הגנה לנו במקרה של סיכון לנכס, וגם לבנק כחלק מההלוואה.

איך אני יוכל לחסוך 12% על ביטוח המשכנתא עם בז פיננסים?

אנו מציעים הטבה מיוחדת עבורך שתאפשר לך לחסוך ממחיר הביטוח הרגיל. פשוט מלא את הפרטים בטופס יצירת הקשר וניצור קשר בהקדם האפשרי כדי להציע לך את ההצעה המיוחדת.

מהם סוגי הכיסויים שאפשר לקבל עם ביטוח משכנתא?

סוגי הכיסויים יכולים לכלול ביטוח נכס, ביטוח חיים, ביטוח נזקים כמו פגיעה מאש או פני אדם, וגם ביטוחים נלווים כמו ביטוח רכב וביטוח בריאות?

מה היתרונות שבחירת בז פיננסים מציעה לי?

בבז פיננסים, אנו מתאימים תכניות ביטוח אישיות לפי הצרכים שלך, כולל ביטוחים מרוכזים וביטוחים נלווים. אנחנו מציעים כיסוי מקיף שמכסה את כל הצרכים החשובים ביותר

תפריט נגישות

Call Now Button
× צור איתנו קשר